Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Уряд Азарова не збирається віддавати Кремлю ГТС

Газоват 5035 переглядів

Опубліковано - 21.05.2010 13:37 | Всі новини | Версія для друку

Уряд Азарова не збирається віддавати Кремлю ГТС
Уряд Азарова не збирається віддавати Кремлю ГТС
Україна не збирається передавати свою газотранспортну систему Російській Федерації, сказав міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, відповідаючи на запитання народних депутатів під час ранкового пленарного засідання у Верховній Раді в п’ятницю, 21 травня.

"У рамках контактів між відповідними урядовими структурами України і Російської Федерації йде обговорення питання про максимально ефективне використання української ГТС, яку ніхто нікому не збирається передавати", - сказав глава МЗС.

При цьому український дипломат наголосив, що "ніякої конкретної угоди на сьогоднішній день не існує".

За словами Грищенка, "ні на міждержавному, ні на міжвідомчому офіційному рівні переговори про об'єднання газотранспортних або газових систем (України і Росії) не ведуться".

У той же час, відповідаючи на питання про створення спільного підприємства в ядерній галузі, і чи хоче Росія отримати, в рамках цього підприємства, харківський Турбоатом, міністр зазначив: "Для України виникає можливість разом з партнерами або з тим партнером, якого ми визначимо, створити потужний центр, який буде конкурентоспроможним у світі ".

За словами міністра, мова йде не тільки про добудову двох енергоблоків Хмельницької АЕС, а й про можливість конкурувати на ринку третіх країн - таких як Туреччина, Індія.

"Для того щоб створити збалансовану інтегровану систему, ведуться відповідні переговори, але ніхто нічого нікому віддавати не збирається", - підсумував глава МЗС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.