Аратта - На головну

20 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Неполітичні підходи у кадровій політиці у Збройних Силах

Скандал 4097 переглядів

Опубліковано - 31.05.2010 13:37 | Всі новини | Версія для друку

Неполітичні підходи у кадровій політиці у Збройних Силах
Неполітичні підходи у кадровій політиці у Збройних Силах
На посаду начальника Генерального штабу - головнокомандувача Збройних сил України розглядається кандидатура нинішнього першого заступника міністра оборони Григорія Педченка.

Про це УНІАН повідомило джерело в Міністерстві оборони України.

Співрозмовник агентства вважає мало вірогідною версію деяких ЗМІ, що найімовірніше на посаду начальника Генерального штабу – головнокомандувача ЗСУ замість генерала армії України Івана Свиди, який минулого тижня написав рапорт про відставку, буде призначено командувача Сухопутних військ генерал-полковника Геннадія Воробйова.

“Генерал-полковник Воробйов у грудні минулого року помпезно відзначив День Сухопутних військ, запросивши на святкування тодішнього прем’єр-міністра і головного політичного опонента чинного Президента Юлію Тимошенко, яка вперше за роки свого перебування у владі відвідала подібний захід. Виходячи із певної внутрішньої політичної кон’юнктури, це не залишилося непоміченим...”, - зауважив співрозмовник агентства.

Щодо першого заступника міністра оборони Педченка, джерело зауважило, що він брав активну участь у виборчій кампанії Президента України Віктора Януковича в Одеській області, а відтак після виборів посів гідне місце у вертикалі нової влади.

Як нагадав співрозмовник агентства, Педченко у 2005 році був звільнений з військової служби у званні генерал-лейтенанта з посади командувача військами Південного оперативного командування. Водночас, джерело зауважило, що не існує жодних перепон, щоб глава держави своїм рішенням поновив його на військовій службі.

Співрозмовник агентства також повідомив, що Педченко вже замовив собі нову генеральську форму у військовому ательє.

Як повідомлялося раніше, 28 травня генерал-армії України Свида написав рапорт про відставку з посади начальника Генерального штабу ЗСУ.

Пояснюючи причини такого рішення, у тексті рапорту генерал армії України Свида зазначив: «Як офіцер і відповідальна людина, я готовий працювати в складних умовах на зміцнення оборони країни. В ситуації, що склалася, я визнаю право Президента реалізувати його бачення шляхів розвитку Збройних сил. Він це робитиме з іншим начальником Генерального штабу».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.