Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зазирати у чужу кишеню - шкідливо для здоров’я

У світі науки 7110 переглядів

Опубліковано - 4.06.2010 11:26 | Всі новини | Версія для друку

Зазирати у чужу кишеню - шкідливо для здоров’я
Зазирати у чужу кишеню - шкідливо для здоров’я
Вчені вважають, що мірятися доходом з родичами та друзями - то рецепт до нещастя.

Дослідники, які вивчили дані загальноєвропейського опитування, дійшли висновку, що три чверті респондентів вважають за важливе порівнювати свій дохід з іншими.

Але ті, хто вдаються до порівнянь рівнів зарплатні, виглядають менш задоволеними, надто, коли намагаються придивлятися до винагороди друзів та рідних, аніж колег по роботі.

Стаття в Economic Journal також робить висновок, що найбільше у цій ситуації потерпають незаможні. Дослідники з Паризької школи економіки використали дані Європейського соціального опитування, у якому взяли участь 19 000 учасників у 24 країнах.

Відповіді засвідчили, що чим більше значення люди приділяють порівнянням доходів, тим нижче вони оцінюють себе за шкалою задоволення та рівнем життя, і більше почувалися пригніченими.

Однак, обмеження порівнянь колом колег по роботі, як здається, є найменш шкідливим – позаяк порівняння з друзями виявлялися вдвічі боліснішими, аніж порівняння з колегами.

За результатами дослідження, населення бідніших країн порівнює свої доходи частіше, ніж населення заможніших, а у самих країнах бідніші більш вірогідніше вдаються до порівняння, аніж багатші.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.