Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардепи-заукраїнці ініціюватимуть створення ТСК по 5 каналу і ТВі

Скандал 4166 переглядів

Опубліковано - 8.06.2010 15:03 | Всі новини | Версія для друку

Нардепи-заукраїнці ініціюватимуть створення ТСК по 5 каналу і ТВі
Нардепи-заукраїнці ініціюватимуть створення ТСК по 5 каналу і ТВі
Фактичне нищення двох каналів не залишає ілюзій - влада пішла на повне згортання демократичних прав і свобод українців.

Про це заявив лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко

«Позбавлення частот двох загальнонаціональних каналів не може відбуватися без відома вищого керівництва держави і безпосередньо президента Януковича. Тому фактичне нищення двох каналів не залишає ілюзій - влада пішла на повне згортання демократичних прав і свобод українців», - завив Кириленко.

За словами голови партії «За Україну!», влада однією рукою вітаючи журналістів з їхнім професійним святом, іншою - нищить свободу слова. Позбавлення частот двох каналів - своєрідний «подарунок» Януковича до дня журналіста.

«Заборона судами виступів опозиції, тиск на ЗМІ, фактичне нищення незалежних мас-медіа, повернення темників підтверджує – влада продовжує фундаментальний наступ на основоположні права громадян», - наголосив Кириленко.

За його словами, група «За Україну!» буде ініціювати на найближчому сесійному засіданні створення Тимчасової слідчої комісії щодо вивчення обставин позбавлення частот "5 каналу" і ТВі».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.