Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Незалежні експерти рекомендують Києву багатовекторність газової політики

Газоват 5612 переглядів

Опубліковано - 25.06.2010 10:55 | Всі новини | Версія для друку

Незалежні експерти рекомендують Києву багатовекторність газової політики
Незалежні експерти рекомендують Києву багатовекторність газової політики
Незалежні експерти рекомендують урядові створити спеціальну робочу групу з розробки пропозицій для Брюсселя. Разом з тим не менш важливою вони вважають активізацію переговорів з Москвою щодо гарантій газопостачання.

Попри відсутність конкретних рішень, незалежні експерти позитивно оцінюють наслідки візиту міністра палива та енергетики Юрія Бойка до Брюсселя у середу.

Позитивним для України назвав відновлення контактів з Єврокомісією і переговорів про спільну з ЄС модернізацію української ГТС президент Київського міжнародного енергоклубу Олександр Тодійчук.

Він сказав Deutsche Welle, що Києву сьогодні вкрай необхідний сильний союзник для збереження транзиту російського газу до Європи через українську територію: "Союзник – це гарантія завантаження української газотранспортної системи. Тому, що Євросоюз може вплинути на Росію. Ідеальний варіант – це зупинка розвитку проекту "Південний потік".

За словами Тодійчука, сподівання на втрату актуальності російського проекту газогону "Південний потік" в обхід України дає висловлена Юрієві Бойку комісаром ЄС з питань енергетики Гюнтером Еттінгером підтримка Євросоюзом побудови альтернативного газогону "Набукко".

Експерти: координація дій з Мінськом – слушна ідея

Разом з тим, експерт рекомендує українському уряду створити спеціальну робочу групу з розробки чітких пропозицій для Брюсселя й одночасної активізації переговорів з Москвою щодо гарантій газопостачання.

Тодійчук вважає за доцільне "йти у наступ по всіх напрямках". Зокрема, він схвалив пропозицію депутата В'ячеслава Кириленка почати переговори з Білоруссю та іншими транзитними державами про спільну транзитну політику.

Водночас, експерт закликав розуміти "делікатність нинішньої ситуації" і максимально намагатися "не дратувати Кремль", дотримуючись виключно прагматичного підходу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.