Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ТБ і газети залишаються основними джерелами інформації в Україні

Медіа 17179 переглядів

Опубліковано - 20.07.2010 04:27 | Всі новини | Версія для друку

ТБ і газети залишаються основними джерелами інформації в Україні
ТБ і газети залишаються основними джерелами інформації в Україні
Частка інтернет-аудиторії становить 12 відсотків від сумарної аудиторії всіх ЗМІ.

Основними джерелами інформації в Україні залишаються телебачення (35%) і преса (28%), частка ж інтернет-аудиторії становить трохи більше 12% сумарного аудиторії українських ЗМІ.

При цьому ті, хто шукає інформацію в інтернет, використовують мережу як додаткове джерело. Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією TNS Ukraine у четвертому кварталі 2009 року і першому кварталі 2010 року, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Як повідомили в прес-службі організації, основними джерелами інформації для жителів України є ТБ (частка ТБ серед сумарною аудиторії основних ЗМІ складає 35%, або 15,187 мільйона чоловік за "середній" тиждень), преса (28%, або 12,197 мільйона чоловік), і радіо (24%, або 10,2 мільйони чоловік). Частка інтернет-аудиторії становить 12% від сумарної аудиторії всіх ЗМІ (або 5,299 мільйона людей за "середній" тиждень).

Якщо детально порівняти пресу та інтернет як носії, які можна "прочитати", то частка тих, хто читає пресу і шукає інформацію в інтернет, втричі більше, ніж тих, хто використовує Інтернет як єдине джерело інформації (тобто користуються інтернетом і не читають пресу). А тих, хто отримує інформацію тільки з друкованих ЗМІ, майже в дев'ять разів більше від тих, хто отримує інформацію тільки з Інтернету.

Наймасовіша аудиторія українського інтернету - це люди у віці від 20-29 років (32,3%), трохи переважають чоловіки - 51,9%. Дві найбільш масові соціальні групи - студенти, учні (28,3%) і фахівці (19,8%).

Пресу читають більш дорослі люди (найбільший відсоток серед читачів має вік 40-54 років (31%) ), жіноча аудиторія перевищує чоловічу на 11,4% і становить 55,7%. Дві найбільші соціальні групи читачів преси - робітники (22,1%) і фахівці (16,6%).

Преса залишається улюбленим джерелом інформації в обідню перерву (з 12:00 до 13:00) і після роботи (в інтервалі між 18:00 і 20:00). А інтернет "включається" на початку робочого дня (з 9:00 до 12:00) і в самому кінці дня (з 19:00 до 22:00).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Медіа»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.