Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки вільного вибору. Влада нарощує адмінресурс, а далі будуть - фальсифікації

Вибори-2010 6501 перегляд

Опубліковано - 12.10.2010 10:07 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки вільного вибору. Влада нарощує адмінресурс, а далі будуть - фальсифікації
Хроніки вільного вибору. Влада нарощує адмінресурс, а далі будуть - фальсифікації
Вибіркова реєстрація виборчими комісіями учасників місцевих виборів, агітація можновладцями в робочий час та неналежне пломбування скриньок для бюлетенів – такі проблеми зафіксували громадські спостерігачі.

Найчастіше виборчі комісії відмовляли у реєстрації осередкам партії "Батьківщина", Всеукраїнському об'єднанню "Свобода" та Фронту Змін. Голова Комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що найбільше постраждала "Батьківщина".

Він назва дві причини цього: ця партія потерпала від внутрішніх конфліктів, а також територіальні управління юстиції використали "процесуальні формальні зачіпки для затягування процесів перереєстрації", через що центральне керівництво "Батьківщини" втратило контроль над кандидатами в дві обласні ради та кілька місцевих рад.

Агітація у робочий час

Тим часом, всупереч закону, який забороняє державним та іншим службовцям використовувати своїх можливості для агітації, "чимало посадовців державних структур та місцевого самоврядування балотуються на місцевих виборах і беруть участь у виборчій кампанії у робочий час в усіх без винятку областях держави".

Черненко закликав можновладців утриматися від цього або взяти відпустку на час виборчої кампанії. Комітет виборців висловив стурбованість тим, що менше половини тервиборчкомів замовили виготовлення належно опломбованих скриньок, хоча отримали на це фінансування. В результаті, виборчі скриньки можуть бути опломбовані не пластиковими пломбами, а "паперовими наклейками, сургучем чи мастикою", що не захищає від зовнішнього втручання.

Президент Асоціації виробників систем опломбування Ростислав Цирень повідомив, що сучасні пластикові пломби виготовляються з унікальним номером, який неможливо підробити. У свою чергу, Олександр Черненко назвав зрив замовлень таких скриньок і пломб "не простим недбальством, а спробою втрутитися у результати виборів".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.