Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі поклали око на українські підземні газосховища

Газоват 5869 переглядів

Опубліковано - 11.11.2010 14:48 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі поклали око на українські підземні газосховища
У Кремлі поклали око на українські підземні газосховища
Росія просить Україну вивчити питання про участь ТОВ “Міжнародний консорціум з управління і розвитку ГТС України” в експлуатації окремих західно-українських підземних сховищ газу на умовах оренди або у інших формах.

Про це йдеться в матеріалах Мінпаливенерго.

Відповідна пропозиція була зроблена російською стороною 16 вересня під час засідання учасників Газотранспортного консорціуму.

"Під час засідання російська сторона запропонувала розглянути питання про перспективи участі товариства в управлінні і розвитку ГТС України, а також в експлуатації окремих західно-українських ПГС на умовах оренди або у інших формах", - сказано в повідомленні Мінпаливенерго.

24 вересня директор компанії "Газпром збут Україна" Анатолій Подмишальський повідомив, що НАК "Нафтогаз України" і російський "Газпром" схвалили на зборах учасників ТОВ ініціативу щодо внесення змін в українське законодавство щодо дозвіл допуску до управління українською ГТС іншим, крім Україна, країнам.

В 2002 році Україна і Росія домовилися створити міжнародний газовий консорціум, у січні 2003 року "Нафтогаз Україна" і "Газпром" зареєстрували консорціум як юридичну особу з часткою кожної з компаній по 50%.

У травні 2004 року "Нафтогаз Україна", "Газпром" і Ruhrgas AG (Німеччина) домовилися про умови участі німецької сторони в консорціумі.

Німецька сторона так і не була залучена до проекту, сам проект залишається не реалізованим.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.