Аратта - На головну

4 листопада 2025, вівторок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Банковій утримуються від коментарів щодо Податкового кодексу

Влада 3436 переглядів

Опубліковано - 19.11.2010 16:04 | Всі новини | Версія для друку

На Банковій утримуються від коментарів щодо Податкового кодексу
На Банковій утримуються від коментарів щодо Податкового кодексу
Перший заступник голови адміністрації президента Ірина Акімова заявила, що в Адміністрації Президента України не коментують прийняття Верховною Радою Податкового кодексу до його направлення на підпис главі держави.

"Ми будемо коментувати Податковий кодекс після того, як він надійде в Адміністрацію Президента", - зазначила сьогодні, 19 листопада, Акімова.

Нагадаємо, вчора ВР прийняла Податковий кодекс. За таке рішення проголосували 269 народних депутатів з 348 зареєстрованих у залі.

Як повідомлялося раніше, віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко впевнений, що Президент Віктор Янукович підпише Податковий кодекс вже найближчим часом.

Тим часом в парламентській опозиції заявляють про наявність підстав для оскарження прийнятого Верховною Радою Податкового кодексу.

"Я вважаю, що на сьогоднішній день ми будемо мати ряд підстав. Юристи ще проаналізують, але у нас буде ряд підстав, щоб оскаржити як сам процес ухвалення, так і зміст цього документа, в Конституційному суді", - сказала народний депутат від фракції НУ-НС Ксенія Ляпіна.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.