Аратта - На головну

5 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Річниця нашого лідера. Шоу “Всенародна любов” за гроші

Влада 3806 переглядів

Опубліковано - 25.02.2011 11:06 | Всі новини | Версія для друку

Річниця нашого лідера. Шоу “Всенародна любов” за гроші
Річниця нашого лідера. Шоу “Всенародна любов” за гроші
У Києві на площі біля театру імені Івана Франка зібралося близько декілька сотень людей.

На запитання кореспондента "Української правди", чому вони тут зібралися, хлопці, жартуючи, відповіли: "Ну, хіба ви не знаєте, сьогодні ж таке свято!".

На уточнююче запитання, вони відповіли, що цього дня, 25 лютого, - річниця інавгурації Віктора Януковича, і вони пришли підтримати президента.

Активісти не мають ніякої символіки, за винятком одного прапора Партії регіонів.

У приватній розмові хлопці-студенти зізналися, що прийшли підтримати Януковича, оскільки їм запропонували за це гроші. Скільки саме, вони не уточнили, але відзначили, що це менше, ніж 150 гривень.

Між тим, в інших місцях у центрі столиці також збираються люди, деякі з них тримають українські прапори і Партії регіонів.

Зокрема, ближче до 10 ранку люди розмістилися на вулицях Банковій та Лютеранській. Крім того, на проспекті Перемоги, біля студії Довженка, також зібралися люди.

Як відомо, під час попередньої акції Партія регіонів не розплатилася з людьми, у результаті чого виник конфлікт.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.