Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Реальні результати урядування проФФесіоналів: дедалі більше молодих українців марять еміграцією

Національне питання 6038 переглядів

Опубліковано - 15.03.2011 11:23 | Всі новини | Версія для друку

Реальні результати урядування проФФесіоналів: дедалі більше молодих українців марять еміграцією
Реальні результати урядування проФФесіоналів: дедалі більше молодих українців марять еміграцією
В Україні знову зростають еміграційні настрої, які особливо відчутні серед молоді. Розчарування у діях влади виливається у збільшення кількості бажаючих емігрувати з України, вважають громадські експерти.

Головна причина того, що більшість працездатних українців прагне вже не їхати за кордони на заробітки, а залишити батьківщину назавжди є "жахливий моральний стрес після Помаранчевого майдану", а також нездатність людей робити висновки та відстоювати свої права всередині держави.

Так, спираючись на останні дослідження експертів, оцінили ситуацію екс-посол України в Росії Володимир Крижанівський та громадянських прав Світового конгресу українців Володимир Богайчук. Крижанівський поклав відповідальність за нівелювання потягу до реформ після Помаранчевої революції на екс-президента Віктора Ющенка. Богайчук заявив, що остаточний розрив з Україною обирають ті українці, які не бачать тут жодних перспектив і сподівань на покращення ситуації. Правозахисник зазначив, що теперішня українська молодь воліє шукати якнайкомфортніших умов за кордоном, а не виборювати їх в себе в країні.

Марні сподівання

Крижанівський пожалкував з того, що молодь не використовує інструмент демократичних виборів для зміни ситуації.

Він закликав владу не чекати "страшного вибуху" в суспільстві і назвав марними сподівання на більш справедливу виборчу систему: "Знову говорять про якусь неймовірну мажоритарну систему. Ну знову ж куплять всі округи. І купить хто? Хто з грішми!". Своєю чергою, Богайчук пояснив нехіть молоді до участі у виборах зловживаннями під час підрахунку голосів "на всіх рівнях".

На його думку, довіра до виборів постане лише тоді, коли цим зловживанням буде покладено край. Серед заходів з подолання згаданих негативних тенденцій, експерти назвали впровадження державних програм працевлаштування та житлозабезпечення молоді, а також заохочення її до підприємництва.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.