Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Третій рік поспіль чиновники “мужньо долають наслідки” повені

Скандал Регіон: Львівська область 6613 переглядів

Опубліковано - 1.04.2011 13:15 | Всі новини | Версія для друку

Президент Віктор Ющенко тоді хутко піарнувся на відновлюваних роботах
Президент Віктор Ющенко тоді хутко піарнувся на відновлюваних роботах
Львівщина очікує на державні кошти щодо подолання руйнівних наслідків повені 2008 року. У четвер область відвідав міністр МНС Віктор Балога. Основною проблемою залишаються дороги.

У час повені влітку 2008 року на Львівщині було зруйновано понад півтори сотні об’єктів загального користування. Область впродовж років отримала сотні мільйонів гривень державної допомоги, але цих коштів виявилося замало. Ремонту очікують найскладніші ділянки доріг. На їх відновлення та берегоукріплення, за різними підрахунками, потрібно від 116 до 180 мільйонів гривень.

А ще ремонту потребують одинадцять мостів державного та місцевого значення на загальну суму у 50 мільйонів гривень, повідомив керівник головного управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської ОДА Олексій Титаренко.

Зі свого боку міністр Віктор Балога доручив керівництву області якомога швидше провести нову експертно-кошторисну оцінку вартості об’єктів, які потребують ремонту внаслідок повені. Адже держава готова виділити необхідні кошти, аби всі роботи завершились ще цього року, наголосив Балога. Але цифри, на його думку, мають бути оптимальні, за кошторисом 2009 року.

Кожна десята гривня використовується з порушеннями

Водночас на Львівщині будують чотири протипаводкові споруди, акумулюючі ємності, які слугуватимуть для порятунку від підтоплень населених пунктів у Львівській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Цьогоріч танення снігів для області обійшлось без повеней.

Тим часом, правоохоронні та контролюючі органи фіксують масові фінансові зловживання щодо використання протиповеневих коштів. Лише впродовж 2008-2009 років для шести західних областей України держава виділила на потреби з ліквідації наслідків повені більше 4 мільярдів гривень, підрахували у державній контрольно-ревізійній службі. Причому 10 відсотків від цієї суми використано з порушеннями, фінансових втрат - понад 200 млн. гривень.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.