Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німецький бізнес покидає Україну через тотальну корупцію

Економіка 4900 переглядів

Опубліковано - 28.09.2011 17:25 | Всі новини | Версія для друку

Німецький бізнес покидає Україну через тотальну корупцію
Німецький бізнес покидає Україну через тотальну корупцію
Через зростання корупції в Україні німецький бізнес вимушений шукати інші країни для співпраці, повідомив посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот .

"Ознак інтересу німецьких інвесторів до України я, на жаль, наразі не бачу. Більше того, можуть бути навіть випадки відкликання інвестицій, тому що правова невизначеність занадто велика, а дії регіональних органів влади - свавільні. Тому німецькі компанії знаходять кращі умови в інших країнах", - сказав посол.

"У плані корупції реального поліпшення не відчувається. Більше того, звучать голоси, які стверджують зворотне", - наголосив він.

Гаймзьот також висловив жаль з приводу того, що в Україні "непрозорість економічної діяльності залишається незмінно високою, що приватизаційні процеси мало зрозумілі".

"Усе це створює враження, що українські політики і представники бізнесу, як і раніше, вважають найкращим варіантом для країни той, при якому вони вирішуватимуть усі питання між собою. Проте досвід показує, що це не так, і що в такому разі економіці бракуватиме ринкової динаміки. І мету потрапити у двадцятку найбільших економічних націй реалізувати не вдасться", - констатував посол.

Нагадаємо, що за даними соцопитування КМІС, лише 5% населення вважає, що рівень корупції в Україні у 2011 році зменшився у порівнянні з 2009-м.

У той же час більше 41% вважають, що він зріс, а 39% переконані, що не змінився.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.