Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


КСУ захистив грабіжників банків і корумпованих чиновників?

Скандал 4167 переглядів

Опубліковано - 24.10.2011 16:20 | Всі новини | Версія для друку

КСУ захистив грабіжників банків і корумпованих чиновників?
КСУ захистив грабіжників банків і корумпованих чиновників?
Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець вважає, що рішення КСУ у справі про неможливість обґрунтування звинувачення на незаконно одержаних доказах ускладнить розслідування перш за все звичайних, а не резонансних кримінальних справ.

Про це він сказав газеті «КоммерсантЪ-Україна» (№172 (№1446) від 24 жовтня 2011 року), коментуючи оприлюднене 21 жовтня рішення КС за поданням СБУ.

За словами Швеця, «тепер відеозаписи з банків чи магазинів, які пограбують, не зможуть стати доказами». «Якщо раніше можна було зняти на відео, як чиновник одержує хабар чи даїшник нецензурно висловлюється на адресу водія, а потім звільнити їх за це, то тепер всі ці матеріали не матимуть жодного значення», - додав Швець.

Він також відзначив, що тепер необхідно буде одержувати дозвіл правоохоронних органів, аби фіксувати на відео будь-яке порушення закону.

«А це, звичайно ж, пересічній людині зробити складно», - наголосив Швець.

Як повідомлялося раніше, 21 жовтня Конституційний Суд України обнародував рішення у справі за конституційним поданням СБУ про те, що обвинувачення у скоєнні злочину не може ґрунтуватися на фактичних даних, одержаних у результаті оперативно-розшукової діяльності уповноваженою на те особою без дотримання конституційних положень або з порушенням порядку, встановленого законом, а також одержаних шляхом здійснення цілеспрямованих дій щодо їх збору і фіксації із застосуванням заходів, передбачених Законом «Про оперативно-розшукову діяльність», особою, не уповноваженою на здійснення такої діяльності.

Раніше СБУ звернулася до КС з клопотанням дати офіційне тлумачення положення ч.3 ст.62 Конституції України «Звинувачення не може грунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом».

Практичну необхідність в офіційному тлумаченні цього положення СБУ обґрунтувало неоднозначною судовою практикою оцінки допустимості доказів у кримінальних справах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.