Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Печерському суді оголошують вирок Луценку

Пістолетне право 4784 перегляди

Опубліковано - 27.02.2012 10:18 | Всі новини | Версія для друку

У Печерському суді оголошують вирок Луценку
У Печерському суді оголошують вирок Луценку
Печерський районний суд Києва розпочав виголошення вироку колишньому міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку.

Вирок зачитує головуючий у засіданні суддя Сергій Вовок.

Зала суду та коридор вщерть переповнена людьми.

Біля приміщення суду проходить пікет активістів «Батьківщини» та «Народної самооборони». Вони тримають плакати і скандують: «Юрі – волю».

Сам Луценуо слухає вирок неуважно, постійно жартує з адвокатами.

Між тим, керівництво Печерського районного суду м. Києва не дозволило «5 каналу» та ТВі здійснювати, як планувалося, пряму трансляцію виголошення вироку екс-міністра внутрішніх справ України Юрію Луценку.

Про це журналістам повідомили колеги з вказаних телеканалів, зауваживши, зокрема, що кабелі від пересувних телестанцій вже були протягнуті, але міліція, яка здійснює охорону приміщення суду, заборонила їх підключати, посилаючись на рішення голови суду Інни Отрош.

Також через погану організацію до зали засідань не змогла потрапити частина представників ЗМІ. Натомість до зали пройшли народні депутати від опозиційних фракцій, окремі представники посольств іноземних держав в Україні.

Охорона суду відмовляється пропустити журналістів, навіть у коридор, мотивуючи це тим, що не лише в малому залі немає місця, а й немає місці навіть у коридорі, біля входу до зали.

Сайт громадянського руху «Народна самооборона», який планував сьогодні здійснювати пряму трансляцію з засідання Печерського районного суду Києва та оголошення вироку лідерові НС, екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценкові, не доступний для користувачів Інтернету.

Як повідомлялося раніше, Луценка було затримано 26 грудня 2010 року. Він утримується в Лук’янівському СІЗО.

Печерський районний суд Києва з кінця травня 2011 року розглядає справу Луценка.

За даними Генпрокуратури, Луценку інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки, й зловживання владою, здійснене працівником правоохоронного органу.

14 лютого представники Генеральної прокуратури попросили Печерський районний суд Києва призначити Ю.ЛУЦЕНКУ покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавленням першого рангу державного службовця й позбавленням права впродовж 3-х років обіймати організаційно-розпорядчі посади.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.