Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Азаров вже передчуває провокації проти команди проФФесіоналів

Влада 3860 переглядів

Опубліковано - 2.03.2012 12:25 | Всі новини | Версія для друку

Азаров вже передчуває провокації проти команди проФФесіоналів
Азаров вже передчуває провокації проти команди проФФесіоналів
Прем’єр-міністр Микола Азаров застерігає від політичних провокаторів, які активізуються напередодні виборів.

За його словами, провокатори пропонуватимуть відверто популістські рішення. Експерти вважають такі заяви ознакою боязні соціальних протестів, а також браком аргументів на свою користь.

Під час робочої поїздки до Закарпаття, виступаючи в Ужгороді перед студентами, прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що напередодні виборів значно зросте кількість політичних провокаторів.

«Їхнє головне завдання – підірвати довіру до влади, – цитує прем’єра прес-служба уряду. – Обманутих людей набагато простіше скерувати на прийняття неправильних рішень».

Політолог вважає, що Азаров сам себе підірвав

«Підривати довіру до влади вже не потрібно, тому що вона і так підірвана, насамперед – до уряду, – зазначив в інтерв’ю Радіо свобода політолог Ігор Жданов. – Підірвана не діями якихось провокаторів, а псевдореформами. У влади був високий кредит довіри після обрання Віктора Януковича. Вона могла провести будь-які реформи».

На його думку, ймовірність дестабілізації ситуації в країні є низькою.

«Якби були президентські вибори, я би сказав, що імовірність провокацій висока, а на парламентських вона менше», – зазначає Ігор Жданов.

Публіцист та лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський вважає подібні заяви глави уряду ознакою того, що влада напередодні виборів почуває себе непевно і просто боїться.

«Вони вважають, що вибори будуть використані для спроби повалення чинного режиму – через мобілізацію громадянського суспільства чи провокаторів, чи як це назвати… Не треба забувати, що всі ці люди пережили 2004 рік. Тобто, вони справді вважають, що один раз перемогу у них забрали. Крім того, вони всі дивляться телевізор і бачать події на арабському Сході», – зазначає він.

Прем’єр Микола Азаров також прогнозує, що під час виборчої кампанії провокатори пропонуватимуть відверто популістські обіцянки, які насправді виконати неможливо. З огляду на це оглядачі, підбиваючи підсумки двох років президентства Віктора Януковича, зазначають, що у чинної влади також є серйозні проблеми із виконанням передвиборчих обіцянок.

Парламентські вибори в Україні мають відбутися наприкінці жовтня цього року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.