Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Газпром” пропонує газовий аванс

Газоват 5664 перегляди

Опубліковано - 4.06.2012 20:23 | Всі новини | Версія для друку

“Газпром” пропонує газовий аванс
“Газпром” пропонує газовий аванс
Компанія “Газпром” найближчими днями може оформити аванс за транзит газу через Україну в сумі 2 млрд дол., щоб на ці гроші НАК “Нафтогаз України” закачав газ у свої підземні сховища.

Про це заявив голова російського газового холдингу Олексій Міллер у Куала-Лумпур.

"У нас є розуміння, що у "Нафтогазу" мають з’явитися фінансові ресурси для закачування газу в ПСГ. Таке рішення може бути знайдене, ми могли б проавансувати "Нафтогазу України" те, що ми повинні заплатити за транзит - приблизно 2 мільярди доларів, щоб вони використали їх на закачування належних обсягів газу в ПСГ. Є розуміння, що ми найближчими днями таку домовленість оформимо", - сказав Міллер.

Він висловив надію, що після надання авансу питання про закачування необхідних обсягів газу в українські ПСГ буде вичерпано.

Проте, за словами Міллера, поки що не зрозуміло, яка саме кількість газу для цього необхідна. "Скільки газу вони вже закачали? І якими темпами вони могли б закачувати газ на ці гроші, потрібно зрозуміти", - сказав Міллер.

Він відзначив, що "Газпром" не володіє даними про те, які обсяги газу Україна використовує для своєї економіки, а які спрямовує в ПСГ.

При цьому голова "Газпрому" зазначив, що жодних поступок щодо ціни і контрактних обсягів для закачування газу в ПСГ компанія надавати не буде.

Як повідомлялося раніше, за даними Держстату, Україна в січні-березні 2012 року скоротила імпорт газу з Російської Федерації в 2,1 разу, порівняно з аналогічним періодом 2011 року, до 8,547 млрд куб. м. У грошовому вираженні в січні-березні ц.р. Україна скоротила імпорт газу з Російської Федерації на 24,2%, порівняно з аналогічним періодом 2011 року, до 3,573 млрд дол.

За даними Держстату, в І кварталі 2012 року Україна імпортувала природний газ лише з Російської Федерації.

Українська сторона неодноразово заявляла про намір скоротити закупівлі газу в РФ цього року до 27 млрд куб. м із передбачених контрактом 52 млрд куб. м.

31 травня Міллер заявив, що недостатній темп закачування газу в українські сховища ставить під загрозу стабільне забезпечення Європи газом майбутньою взимку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.