Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Колесніченко і Підрахуй заробили похвалу Кремля

Імперія «Совок» 7448 переглядів

Опубліковано - 7.06.2012 10:00 | Всі новини | Версія для друку

Колесніченко і Підрахуй заробили похвалу Кремля
Колесніченко і Підрахуй заробили похвалу Кремля
Прийняття Верховною Радою в першому читанні законопроекту, який надає російській мові в Україні статус регіональної, сприятиме більш швидким інтеграційним процесам.

Про це спікер Державної думи РФ Сергій Наришкін сказав журналістам у Москві.

«Це дасть новий імпульс розвитку російсько-українських відносин і буде сприяти більш швидким інтеграційним процесам», - зазначив Наришкін.

Крім того, Держдума РФ 440-ма голосами прийняла заяву у зв’язку зі святкуванням Дня російської мови.

«Гарантії можливості вільного використання російської мови в державах проживання співвітчизників мають найважливіше політичне значення для розвитку інтеграційних процесів, зміцнення позицій Росії в світовому економічному, політичному, культурному, науковому і освітньому просторі, а також формування позитивного ставлення до Росії в світовому співтоваристві», - йдеться в заяві.

На думку російських депутатів, необхідно більш системно вести роботу з метою поширення російської мови в світі, розширення можливостей її викладання, наукового і практичного використання, а також популяризації російських науки, культури, освіти.

Від «Аратти»: Ви чули щоб колись парламент Великобританії ухвалював закони з нагоди святкування чергової річниці англійської мови? Але ж англійська мова тим відрізняється від російської, що насправді, а не в уяві совка, є мовою міжнаціонального спілкування в усьому світі.

Однак, смішно навіть не це. Як виявилося, у Кремлі так само не вміють читати законопроекти, як і в українському парламенті. Насправді ж, у разі ухвалення закону про мови, російськомовним совкам з українськими паспортами буде ще гірше, бо 10% різних нацменшин є у будь-якому регіоні на півдні і сході України. Отже, залежно від етнічного складу, тому ж таки російскомовному азаровцю доведеться вивчити німецьку, вірменську, грецьку, чи ідіш або івріт. Але це не найсмішніше. За останні роки в Україні зросла китайська діаспора. А це означає, що азаровцям доведеться вивчати мандаринську. Уявити україномовного китайця не важко. А от Азарова, який спілкується з китайцями на їхній мові - просто неможливо.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.