Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Великі податки в Україні не гарантують соціальний захист

Добробут 4920 переглядів

Опубліковано - 19.06.2012 21:25 | Всі новини | Версія для друку

Великі податки в Україні не гарантують соціальний захист
Великі податки в Україні не гарантують соціальний захист
Держава має відігравати в економіці України якомога меншу роль.

Про це заявив доктор економічних наук Володимир Коновальчук у ефірі "Ера-FM".

"І державний сектор загалом. Коли кажуть, що якщо підняти податки і держава все вирішить, то відбувається навпаки. Чим більшу роль відіграватиме держава, чим більше грошей потраплятиме в бюджет, тим гірше для всіх, тим менше грошей буде у людей. Гроші, які потрапляють в бюджет, використовуються найбільш неефективно ... Якщо ми хочемо жити багато, то маємо скоротити роль держави в економіці. Те, що бюрократ збере більше податків і дасть більше грошей бідним - це абсолютний міф. Насправді в українських реаліях хтось собі Mercedes біля Прем’єр-палацу припаркує або купить собі яхту", - сказав він.

Як приклад невдалого державного контролю економіки експерт назвав Грецію.

"Давайте подивимося, що було у кінці 90-х років, які фактори спричинили ту кризу, яка зараз є в Греції. В більшості країн Європи у кінці 90-х років на виборах перемогли соціалістичні партії. Соціалістичний популізм, занадто високі податки, роздуті бюджети і так далі призвели до тієї ситуації, яку зараз мають країни південної Європи, зокрема Греція", - розповів Коновальчук.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.