Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки “покращення”. Більшості українців грошей вистачає лише на їжу і на найнеобхідніший одяг

Добробут 5053 перегляди

Опубліковано - 2.10.2012 13:43 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки “покращення”. Більшості українців грошей вистачає лише на їжу і на найнеобхідніший одяг
Хроніки “покращення”. Більшості українців грошей вистачає лише на їжу і на найнеобхідніший одяг
У країні посилюється соціальна роз’єднаність: олігархи нарощують статки, а більшість громадян ледь виживають.

Такі дані отримані під час нової хвилі «Дослідження довіри забезпечених споживачів PR & Communications Guide-2012», проведеного PR-компанією Noblet Media CIS і GfK Ukraine, і результати якого були представлені на прес-конференції в холдингу «Еволюшен Медіа» у вівторок.

Зокрема, у 2012 році 46% усіх опитаних респондентів у процесі вибірки категорії «забезпечених споживачів» сказали, що їхнього доходу вистачає на харчування, необхідний одяг і взуття, а для таких покупок як хороший костюм, мобільний телефон, пилосос потрібно збирати або позичати гроші.

Тільки на харчування зароблених грошей вистачає 17% опитаних, а 6% змушені заощаджувати навіть на їжі.
Водночас, 26% респондентів сказали, що змушені збирати або позичати гроші лише на дорогі покупки - такі, як телевізор або холодильник. А 4% опитаних заявили, що підуть на таке тільки для купівлі автомобіля або квартири.

Ці 30% респондентів, - які потрапили за методологією компаній, що проводили дослідження, до групи «забезпечені українці», - за останній рік відчутно втратили довіру до влади. Їй довіряє лише 9% опитаних у порівнянні з 15% в 2011-му і 13% в 2010-му.

«Коли у нас були президентські вибори у 2010 році забезпечені українці дали новому президентові кредит довіри. І все ж, рівень підтримки скотився до рівня 2009 року», - прокоментувала ці цифри старший дослідник відділу дослідження ринків GfK Ukraine Інна Волосевич.
Крім того, відповіді зазначеної категорії опитаних засвідчили, що більшість заможних українців схильні вважати: уряд створює сприятливі умови для великого бізнесу (59% респондентів), а не для середнього та малого бізнесу (21% і 10% відповідно).

Дослідження проходило в Києві, Донецьку, Харкові, Одесі, Дніпропетровську та Львові з 23 по 31 липня методом комп’ютеризованого телефонного інтерв’ю.
Дані щодо доходів населення отримані компанією GfK Ukraine у ​​містах з населенням понад 500 тис. жителів. Вибірка становила 1600 респондентів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.