Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Життя після виборів. Агітпроект гаранта хутенько згортають

Влада 3706 переглядів

Опубліковано - 17.10.2012 13:02 | Всі новини | Версія для друку

Життя після виборів. Агітпроект гаранта хутенько згортають
Життя після виборів. Агітпроект гаранта хутенько згортають
Найближчим часом Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами оголосить про закриття нацпроекту “Доступне житло”.

Про це розповів директор департаменту національних та інвестиційних проектів агентства Юрій Гусєв.

За його словами, розроблено попереднє техніко-економічне обґрунтування, яким передбачено, що проект буде реалізовуватися за рахунок інвестиційних коштів.

"Проведено переговори з Мінрегіонбудом, за результатами яких вирішено, що у зв’язку з реалізацією соцініціатив президента цей проект буде адмініструватися в рамках держпрограми "Доступне житло", а сам нацпроект припиняє своє існування, і найближчим часом буде прийняте відповідне рішення уряду", - сказав чиновник.

Нагадаємо, що попереднє ТЕО, про який згадав Гусєв, коштувало бюджету 2,6 млн гривень.

Крім того, висновки, що стосуються ТЕО і бізнес-плану проекту, повинна була зробити одна з компаній так званої "Великої четвірки": PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young або КPMG.

За проектом передбачалося, що по всій країні виростуть так звані "президентські квартали", що складаються з 16-ти типових дев’ятиповерхових монолітних будинків на 70 квартир кожен.

Вартість же квадратного метра заявлялася на рівні 4 тисяч гривень.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.