Аратта - На головну

13 жовтня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Явка з повинною” Развозжаєва. Версія Луб’янки

Скандал 5815 переглядів

Опубліковано - 12.11.2012 10:05 | Всі новини | Версія для друку

“Явка з повинною” Развозжаєва. Версія Луб’янки
“Явка з повинною” Развозжаєва. Версія Луб’янки
У явці з повинною, яку змусили написати російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва, викраденого в Києві, він пише, що сам вирішив виїхати в Москву.

Текст останньої сторінки явки з повинної опублікував російський журнал The New Times.

"Вийшовши з офісу "Хаіс" у Києві (організація називається HIAS), я побачив людину, як мені здалося, яка стежить за мною, й намагаючись піти від неї я пройшов через двір і спіймав автомобіль форд синього кольору", - написав він.

За його словами, він сказав водію їхати на вокзал і по дорозі зрозумів, що "не зможе виїхати з Росії назавжди".

"Побоюючись стеження, я сказав водієві їхати убік Росії й вирішив повернутися в Москву й там сховатися. По дорозі (домовився за 20 тис рублів) я вирішив приїхати в Москву", - написав він і додав, що хотів переночувати на вокзалі, але зняв однокімнатну квартиру за 3 тисячі рублів.

"Зараз я прийняв рішення щодо явки з повинною, тому що зрозумів, що вчинив злочин на замовлення грузинської політичної еліти, а я вважаю себе патріотом", - говориться в явці.

Як відомо, у суді Развозжаєв відмовився від явки з повинною й заявив, що написав її під тиском.

Українська прикордонслужба відмовилася повідомити, через який пропускний пункт і о котрій годині Развозжаєв залишив Україну, чи зробив він це добровільно й чи супроводжував його ще хтось.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.