Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Адвокати Луценка подали другу скаргу у Європейський суд

За право людини 5117 переглядів

Опубліковано - 3.12.2012 16:20 | Всі новини | Версія для друку

Адвокати Луценка подали другу скаргу у Європейський суд
Адвокати Луценка подали другу скаргу у Європейський суд
Сьогодні, 3 грудня 2012 року, адвокати ув’язненого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка подали другу скаргу до Європейського суду з прав людини відповідно до ст. 2 та ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Прес-служба «Народної самооборони» зазначає, що повідомлення Державної пенітенціарної служби України, датовані 3 грудня 2012 року, про надання рекомендованих лікарями медпрепаратів та погодження Ю.Луценком на госпіталізацію до Чернігівської обласної лікарні свідчить про спростування самими пенітенціарниками повідомлень про «задовільний стан Юрія Луценка».

Прес-служба «НС» також зазначає, що оперативні дії керівництва Менської виправної колонії №91 та Чернігівського управління пенітенціарної служби пов’язані із останніми заявами Ю.Луценка про навмисне доведення його до інвалідності через ненадання медичної допомоги у колонії, а також візиту до колонії з інспекційною перевіркою групи народних депутатів, омбудсмена та заступника прокурора області.

Довідково зазначимо, що у статті 2 Конвенції зазначається: «Право кожного на життя охороняється законом. Нікого не може бути умисно позбавлено життя інакше ніж на виконання смертного вироку суду, винесеного після визнання його винним у вчиненні злочину, за який закон передбачає таке покарання».

Стаття 3 Конвенції зазначає: «Нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.