Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніка “покращення”: Україна - єдина країна світу, що не подолала кризу 2008-2009 років

Економіка 8468 переглядів

Опубліковано - 28.12.2012 13:58 | Всі новини | Версія для друку

Хроніка “покращення”: Україна - єдина країна світу, що не подолала кризу 2008-2009 років
Хроніка “покращення”: Україна - єдина країна світу, що не подолала кризу 2008-2009 років
За даними МВФ, у третьому кварталі поточного року ВВП України скоротився на 1,3%, а промислове виробництво — на 4,2%. За словами експерта, українська економіка досі не вийшла на показники 2007 року.

Провал в українській економіці некоректно пояснювати складнощами світової економічної кон’юнктури, оскільки Україна є по суті єдиною країною світу, що не повернулася на рівень 2007 року.

Про це в ексклюзивному коментарі «Дзеркалу тижня» заявив екс-радник президента з питань макроекономіки (1994-2005), екс-голова ради НБУ (2000-2005) Анатолій Гальчинський.

Експерт нагадав, що за даними МВФ, у третьому кварталі поточного року в США ВВП виріс на 2,5%, Китаї — на 7,4%, Росії і Туреччини — на 2,9%, Польщі — на 1,4%, а в Україні скоротився на 1,3%. У країнах єврозони ВВП зменшився на 0,6%. У цей же період промислове виробництво України скоротилося на 4,2%.

«Україна є, по суті, єдиною країною світу, що до цих пір не подолала наслідки падіння економіки у світову економічну кризу 2008-2009 років. Ми так і не вийшли на показник 2007 року — танцювати необхідно від цього», — зазначив Гальчинський.

«У нас є все необхідне для того, щоб інтенсивно нарощувати ВВП за рахунок розвитку внутрішнього ринку. А що в реальності? Галузь будівництва, а це основа розвитку внутрішнього ринку, виявилася найбільш вразливою в економіці. Падіння обсягів будівництва найбільш значне. І це за умови „панських“ бюджетних асигнувань будівництва об’єктів Євро-2012, де діяв не тільки принцип «скільки ми можемо», але і «скільки вам треба», — підкреслив він.

Від "Аратти". Цікаво, уряду проФФесіоналів і особисто прем`єр-міністру відоме значення слова "покращення", яким вони радо звітують про свої "досягнення"? Для тих, хто погано володіє державною мовою, пояснюємо, - "покращення" - це російською "улучшение". А це улучшєніє існує виключно в "сім`ї", і аж ніяк не в державі. А те, що відбувається в державі, ліпше описати лексичним виразом "повна дупа". Значення слова "дупа" можна пошукати в словниках.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.