Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні в 2013 році краще не народжувати...

Добробут 6762 перегляди

Опубліковано - 4.01.2013 03:49 | Всі новини | Версія для друку

В Україні в 2013 році краще не народжувати...
В Україні в 2013 році краще не народжувати...
Рейтинг країн, у яких найкраще народитися на світ у цьому році. Швейцарія - перша, Україна - передостання, - нижче тільки Кенія та Нігерія.

Чверть століття тому, коли The Economist Intelligence Unit вперше склав рейтинг країн, що володіють найбільшим потенціалом у середньостроковій перспективі, США посідали почесне перше місце. Саме в цій країні слід було народитися всім тим, хто з’явився на світ у 1988 році: до досягнення зрілого віку, тобто, приблизно в наші дні, у них життя було б найкращим на планеті. За минулі роки розклад сил на політекономічній мапі світу істотно змінився, та й науковці додали точності своїм прогнозам.

Тож жінкам, що збираються в 2013 році стати матерями, варто ознайомитися з новим рейтингом країн, пише NEWSru.com.
На першому місці перебуває хранитель заощаджень, навіть складно уявити якої великої частини світових багатіїв, і осередок європейської стабільності - Швейцарія. У першій десятці, до речі, європейських держав багато, але лише одна, яка входить в зону євро, - це Нідерланди, розташувалися на восьмому місці. Країни ж єврозони, які відчувають істотні економічні проблеми, розташовуються переважно в другому і третьому десятку. А ось третє, четверте і п’яте місця посідають, відповідно, Норвегія, Швеція і Данія.

Якщо ж у Скандинавії або біля підніжжя швейцарських Альп влаштуватися можливості поки що немає, то можна спробувати народити малюка в Австралії - вона на другому місці рейтингу.

Шосте і сьоме місця у сусідів - Сингапуру й Нової Зеландії.

На дев’ятому місці розташувалася Канада, а замикає ТОП-10 найбільш сприятливих для народження дитини країн Гонконг.

Дослідники зазначають, що за роки проведення такого дослідження їм вдалося істотно поліпшити методологію. У результаті тепер під час складання рейтингу одночасно враховується маса показників, як об’єктивних - наприклад, середній рівень доходу, так і суб’єктивні - оцінка самими резидентами міри свого задоволення від життя.

Отож гроші - це справді важлива умова для щастя, дійшли висновку дослідники, але й інші фактори відіграють важливу роль. Тому колишні лідери США цього разу виявилися лише на 16-му місці, поділивши його з "локомотивом ЄС" Німеччиною і пропустивши вперед Тайвань (14) і Бельгію (15). Також у другій десятці - Фінляндія (11), Ірландія (12), Австрія (13), ОАЕ (18), Південна Корея (19) і Ізраїль (20).

З колишніх країн соцблоку найбільш радісні перспективи, якщо вірити дослідникам The Economist, у Чехії (28, ділить місце з Іспанією), Словенії (32) і Польщі (33).

З колись добрих сусідів по СРСР найкращі умови для майбутніх поколінь створили Естонія (44, на тому ж місці Венесуела), Латвія (48), Литва (57).

А ось в Росії The Economist дітей народжувати не радить - у неї аж 72-е місце, - між Індонезією і Сирією.

Правда, Україна опинилася ще нижче - на 78-му місці, а решта колишніх радянських республік у рейтинг і зовсім не увійшли.

Як не потрапила сюди половина країн "арабської весни": Туніс і Єгипет розташувалися на 59-му і 60-му місцях відповідно, а от Лівії та Ємену в рейтингу не виявилося. Причина проста: The Economist вважає, що "арабське літо" в цих країнах настане нескоро.

Останні два місця посіли Кенія (79) та Нігерія (80).

Десятка країн, де слід з’явитися на світ в 2013 році:

1. Швейцарія
2. Австралія
3. Норвегія
4. Швеція
5. Данія
6. Сингапур
7. Нова Зеландія
8. Нідерланди
9. Канада
10. Гонконг.

А от найкращою для бізнесу завдяки прозорому і стабільному бізнес-клімату та заохоченню підприємництва у цьому році стала Нова Зеландія.

25 років тому - в 1988 році - перший рядок аналогічного рейтингу, як вже зазначено, посідали США, на другому місці була Франція, на третьому – Західна Німеччина.

Нинішній лідер – Швейцарія – була на 13 рядку рейтингу. При цьому, на 21 рядку був СРСР, а замикав рейтинг Ірак на 49 позиції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.