Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Івасюк: Поранення Кушнарьова навряд чи було смертельним

Скандал 7661 перегляд

Опубліковано - 18.01.2007 13:57 | Всі новини | Версія для друку

Івасюк: Поранення Кушнарьова навряд чи було смертельним
Івасюк: Поранення Кушнарьова навряд чи було смертельним
Заступник міністра охорони здоров’я Валерій Івасюк безпосередньою причиною смерті народного депутата від Партії регіонів Євгена Кушнарьова вважає неготовність районної лікарні міста Ізюм Харківської області надати повноцінну термінову допомогу в такому випадку.

Саме поранення, на думку Івасюка, навряд чи було смертельним, якщо пацієнт жив ще майже добу, пише газета “Сєгодня”.

"Мова йде про крововтрату, яку вчасно, відразу після поранення, і в достатній кількості не змогли компенсувати лікарі. І така ситуація у всіх районних лікарнях!", - зазначив він.

"У смерті Кушнарьова винна злиденність нашої медицини", - сказав Івасюк.

У той же час, за інформацією прес-секретаря міністра охорони здоров’я Уляни Лозан, препаратів крові з самого початку було достатньо.

"В Ізюмі був той запас крові, який повинен бути в будь-якій лікарні", - стверджує вона.

Це підтвердив і головлікар Харківського обласного центру служби крові Вадим Яворський. За його словами, як тільки харківські лікарі прибули в Ізюм (через 3 години після поранення) потреба в крові була забезпечена на 100%.

Кушнарьов отримав вогнепальне поранення у вівторок, 16 січня, нібито під час полювання в Харківській області. Помер 17 січня на 56-му році життя. За фактом вогнепального поранення порушено кримінальну справу за статтею "вбивство за необережністю".

Поховають Кушнарьова 19 січня о 13:00 на 2-му міському кладовищі на центральній алеї поруч з могилою колишнього губернатора Харківської області Олександра Масельского.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.