Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Руїну подолано. Два волинські університети пішли на «канікули» через відсутність фінасування

Освіта Регіон: Волинська область 20874 перегляди

Опубліковано - 23.01.2013 11:05 | Всі новини | Версія для друку

Руїну подолано. Два волинські університети пішли на «канікули» через відсутність фінасування
Руїну подолано. Два волинські університети пішли на «канікули» через відсутність фінасування
Закриття двох волинських університетів на півтора місяці через брак фінансування – це ганьба для центральної та місцевої влади.

Про це народний депутат України, один із лідерів «Батьківщини» Микола Томенко заявив вчора луцьким журналістам, відповідаючи на запитання щодо закриття найбільших волинських університетів – Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету – у зв’язку з відсутністю коштів на їхнє утримання.

«Урядовці та місцева влада вже так «дофінансувалися», що не тільки «оптимізуються» шляхом закриття сільські школи та заклади охорони здоров’я, а і два відомі університети, фактично, закриті з кінця грудня і до середини лютого через «недостачу фінансування», - зазначив Томенко.

«Якби йшлося про середньовічну або окуповану Україну, де би бракувало коштів на національну освіту і через це зимою зупинялося навчання, я б це міг пояснити. Але коли у ХХІ столітті влада декларує пріоритет підтримки освіти, і водночас два державні університети зі статусом національних закриваються на півтора місяці, то це є ганьбою, свідченням непрофесіоналізму і бездарності центральної та місцевої влади, яка опікується питаннями освіти», - зазначив Томенко.

Він повідомив, що буде ініціювати розгляд питання стану фінансування цих університетів та усіх вишів по Україні на засіданні Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти, а у разі необхідності – ініціюватиме заслуховування інформації щодо цього питання у парламенті.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Освіта»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.