Аратта - На головну

1 листопада 2025, субота

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Томенко каже, що влада думає над тим, як позбутися парламенту

Влада 4658 переглядів

Опубліковано - 11.03.2013 12:07 | Всі новини | Версія для друку

Томенко каже, що влада думає над тим, як позбутися парламенту
Томенко каже, що влада думає над тим, як позбутися парламенту
У дискусії про можливі позачергові вибори до Верховної Ради і, зокрема, коли йдеться про прагнення опозиції провести одночасні дострокові парламентські та президентські вибори, треба брати до уваги ментальність нинішньої влади, яка, м’яко кажучи, не з великою пошаною ставиться до необхідності виконання Конституції та законів України.

Про це заявив сьогодні Микола Томенко, коментуючи черкаським журналістам питання можливого розпуску парламенту, повідомила прес-служба «Батьківщини».

«Ми все частіше отримуємо інформацію з провладного середовища, яке міркує над унікальним, на їхню думку, варіантом новітнього трактування модного в буремні роки часів Російської імперії лозунгу «Ні миру, ні війни». З огляду на це, влада може піти на варіант, коли Президент розпустить нинішній парламент, а рішення про проведення позачергових виборів до ВР буде відкладено», - зазначив Томенко.

За його словами, аргументи на користь цього можуть бути знайдені різні – починаючи від відсутності коштів і закінчуючи неможливістю визначити варіант виборчого законодавства, за яким проводяться позачергові вибори. «З огляду на це, опозиція мусить аналізувати усі можливі альтернативи дій за сьогоднішньої ситуації, яка склалася. Очевидно, треба працювати над новим виборчим законодавством, щоб забезпечити демократичні вибори на засадах пропорційної системи з відкритими списками. А також – мати чіткі гарантії того, що в разі невиходу із ситуації парламентської кризи, домагатися не лише розпуску парламенту, а і призначення гарантованих нових виборів до Верховної Ради. А в ідеалі – одночасних парламентських і президентських виборів», - вважає політик.

На його думку, якщо не буде таких гарантій, то може бути реалізована ідея, про яку все більше говорять в оточенні нинішнього Президента - про те, що добре було би розпустити парламент і не призначати виборів. «Не даремно у ЗМІ почалась масована атака з аргументами непотрібності парламенту загалом та депутатів зокрема, які начебто лише заважають президенту та уряду проводити реформи. Без парламенту і президент, і уряд, і, власне, уся нинішня влада буде комфортно себе почувати, не маючи єдиного майданчика, на якому можна поінформувати про ситуацію в Україні та не допустити ухвалення тих чи інших антинародних рішень», - зазначив Томенко.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.