Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Росії заборонили діяльність філій іноземних банків

Імперія «Совок» 5390 переглядів

Опубліковано - 15.03.2013 12:56 | Всі новини | Версія для друку

У Росії заборонили діяльність філій іноземних банків
У Росії заборонили діяльність філій іноземних банків
Президент РФ Владімір Путін підписав урядовий закон, який забороняє відкривати філії іноземних банків в Росії.

Це випливає з документа, розміщеного на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

Документ прийнятий Держдумою 22 лютого і схвалений Радою Федерації 6 березня. Закон виключає філії з визначення банківської системи РФ в цілому.

Слова «філії іноземних банків» виключаються зі статей про держреєстрацію кредитних організацій з іноземними інвестиціями і про додаткові вимоги до їх створення та діяльності.

Уряд Росії 30 липня вніс у Держдуму законопроект про заборону на відкриття філій іноземних банків в Росії. Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів РФ» підготовлений у рамках стратегії розвитку банківського сектора РФ на період до 2015 року і закріплює домовленості, досягнуті російськими переговірниками під час консультацій щодо вступу Росії до СОТ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.