Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єфремов дав зрозуміти, що регіонали готують вибори в Києві за межами законодавства

Влада Регіон: м.Київ 5428 переглядів

Опубліковано - 21.03.2013 15:38 | Всі новини | Версія для друку

Єфремов дав зрозуміти, що регіонали готують вибори в Києві за межами законодавства
Єфремов дав зрозуміти, що регіонали готують вибори в Києві за межами законодавства
Питання щодо виборів у Києві вийшло з правової площини.

Про це сказав сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, лідер фракції ПР Олександр Єфремов.

За його словами, Партія регіонів готова взяти на себе політичну відповідальність за відстрочку виборів у Києві.

"Фракція Партії регіонів готова взяти на себе політичну відповідальність, негатив з цього питання. Але хтось у державі повинен бути відповідальним перед державою, щоб внормувати всі проблеми, які є в законах", - сказав Єфремов.

У цьому контексті він зазначив, що жодне перенесення дати виборів не вирішить проблему, оскільки питання щодо виборів у Києві вийшло з правової площини.

"Якщо навіть замість другого числа, ми поставимо дев’яте - це не має значення, доки немає рішення відповідної інстанції (КС - ред.). Без рішення КС навряд чи можливо вирішити це питання", - сказав Єфремов.

Він ще раз підтвердив, що фракція Партії регіонів згідна розглядати постанову про призначення виборів київського міського голови у другому читанні лише після рішення Конституційного Суду.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада прийняла у першому читанні проект постанови про призначення чергових виборів Київської міськради та мера Києва. «За» проголосували 293 народних депутатів.

На голосуванні проекту постанови про призначення виборів у Києві лише у першому читанні наполягала фракції ПР. Регіонали мотивували це тим, що подали звернення до КС щодо відповідності Конституції проведення виборів мера і Кивради в один і той самий час.

Нагадаємо, сьогодні зранку Рада не змогла ухвалити вцілому проект постанови про призначення виборів у Києві.

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував парламенту призначити вибори мера Києва на 2 червня.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.