Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Умови Москви щодо ГТС України ставлять під загрозу суверенітет країни

Газоват 5737 переглядів

Опубліковано - 21.03.2013 16:55 | Всі новини | Версія для друку

Умови Москви щодо ГТС України ставлять під загрозу суверенітет країни
Умови Москви щодо ГТС України ставлять під загрозу суверенітет країни
У Європейській Комісії дали зрозуміти, що висунута Російською Федерацією Україні умова для створення консорціуму щодо української ГТС - вихід з Енергетичного співтовариства (ЕС) - ставить під загрозу суверенні позиції держави в енергобезпеці.

"ЄС незмінно вірить, що це в суверенних інтересах України, щоб будь-яка угода відповідала зобов’язанням, які Україна взяла в рамках Енергетичного співтовариства", - упевнені в ЄК.

При цьому в коментарі додається, що членство України в ЕС - це механізм співпраці для того, щоб "продовжувати роботу в напрямку економічної життєдіяльності, конкурентоспроможності, прозорості, стабільності та інтегрованого енергетичного ринку, що був привабливим для необхідних інвестицій".

"Це також дозволяє захистити українську енергетичну безпеку від наслідків антиконкурентного енергетичного ринку, який залежить від одного головного зовнішнього постачальника, і робота щодо реверсних поставок газу з ЄС в Україну є цьому яскравим прикладом", - аргументує свою думку Єврокомісія.

Крім того, ЄК вкотре заявила про свою готовність "допомогти Україні порадою, щоб запобігти небажаним наслідкам будь-яких угод, які вона хоче укласти".

"Договір про Енергетичне співтовариство є невід’ємною частиною всеохоплюючих відносин Україна-ЄС, і ми очікуємо, що Україна повністю буде відповідати цим правилам", - відзначається в повідомленні.

Більше того, єврочиновники знову нагадали про свою позицію, згідно з якою "ЄС хоче, якщо того, звичайно, хочуть Україна та Росія, вступити в тристоронні консультації з питання транзиту газу в будь-який час".

Нагадаємо, Кремль займеться питанням української ГТС, якщо його інтереси в цьому проекті будуть серйозно захищені, заявив російський прем’єр Дмитро Медведєв. "Альянс між Росією та Україною може бути тільки за умови виходу України з цілого ряду інститутів, що включають договір приєднання до Енергетичного союзу", - зазначив він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.