Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Freedom House» засуджує напади на журналістів та бездіяльність міліції

Світ навколо нас 6075 переглядів

Опубліковано - 20.05.2013 19:50 | Всі новини | Версія для друку

«Freedom House» засуджує напади на журналістів та бездіяльність міліції
«Freedom House» засуджує напади на журналістів та бездіяльність міліції
«Дім Свободи» солідарний з українськими журналістами у їх вимозі розслідувати та покарати нападників на Ольгу Снісарчук та Владислава Соделя.

«Дім Свободи» також вимагає відповідальності для представників міліції, які нехтували своїм обов’язком захистити демонстрантів та журналістів.

Про це у коментарі «Голосу Америки» заявила Сюзан Корк – директор програм по Євразії «Дому Свободи».

У заяві зокрема мовиться : «Дім Свободи» засуджує насильницькі методи активістів Партії регіонів в Києві в ці вихідні і неадекватну реакцію поліції під час мітингу опозиції до Віктора Януковича, що вимагав звільнення колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Право на мирні зібрання повинно бути захищено і поліція повинна нести відповідальність за нехтування своїм обов’язком захистити демонстрантів і журналістів. Фото та відеокадри показують, що поліція стояла осторонь, коли провокатори кидали каміння та пляшки з водою в активістів опозиції і журналістів, які висвітлювали акції протесту. Ольга Снісарчук, журналіст 5 каналу ТБ, та Владислав Содель, фотограф газети «Комерсант», отримали поранення».

«Дім Свободи» висловив солідарність з вимогами українських журналістів, які протестували у понеділок біля Міністерства внутрішніх справ і закликав до повного розслідування і правосуддя.

Близько 150 журналістів та декілька народних депутатів зібрались у понеділок біля Міністерства внутрішніх справ із вимогою розслідувати побиття у суботу під час мітингів журналіста "5 каналу" Ольги Снісарчук та фотографа "Комерсанта" Влада Соделя. Вони вимагали зустрічі з міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком.

Міністерство внутрішніх справ заявило, що почало службове розслідування з приводу бездіяльності своїх співробітників під час побиття журналістів 18 травня.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.