Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Пережити розставання з коханою людиною допоможе блюз

Він і Вона 16058 переглядів

Опубліковано - 24.05.2013 00:30 | Всі новини | Версія для друку

Сумна музика здатна вивести з депресії - вважають експерти
Сумна музика здатна вивести з депресії - вважають експерти
Прослуховування сумних пісень після розставання із близькою людиною має такий самий заспокійливий ефект, як і розмова зі співчуваючими друзями, стверджує група психологів із США, Південної Кореї та Бразилії.

Дослідники встановили, що сумні музичні композиції допомагають ефективно впоратися з депресією, викликаною розставанням із близькою людиною.

Це серйозно суперечить раніше прийнятим переконаннями, ніби впоратися з депресією допомагає, навпаки, весела енергійна музика, пише Кореспондент.net із посиланням на газету Daily Telegraph.

Сер Елтон Джон колись співав, що слухати сумні пісні - кращий спосіб, щоб оправитися від розриву відносин. Варто також згадати фразу з культового фільму «Перехрестя» (Crossroads, 1986): «Блюз - це коли хорошому чоловіку погано, тому що він думає про жінку, з якою він колись був» («Blues ain’t nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with»)

Феномен пояснюється тим, що хороша пісня про нерозділене кохання діє подібно до слів людини, яка нещодавно сама пережила щось подібне

Також вчені підтвердили очевидну тезу про те, що люди, які мають проблеми у взаєминах із партнерами, майже завжди слухають сумну музику і вибирають для перегляду жалісне кіно. Вони також схильні вибирати агресивні пісні у тих випадках, коли хтось їм нещодавно нахамив або запізнюється на зустріч.

Дослідження було опубліковане в журналі Consumer Research.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Він і Вона»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.