Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Газпром” програв арбітраж з ціноутворення німецькій RWE

Газоват 5590 переглядів

Опубліковано - 1.07.2013 11:00 | Всі новини | Версія для друку

“Газпром” програв арбітраж з ціноутворення німецькій RWE
“Газпром” програв арбітраж з ціноутворення німецькій RWE
Виплати “Газпрому” на користь німецької RWE можуть становити більше 1 млрд євро протягом 3 років.

ВАТ "Газпром" може повернути німецькій компанії RWE понад один мільярд євро платежів за газ, здійснених з травня 2010 року, після програшу у спорі в арбітражному суді Відня та перегляду формули закупівельних цін, повідомляє агентство Bloomberg.

У минулий четвер RWE повідомила, що арбітраж ухвалив повернути їй частину платежів, а також скорегував формулу, за якою розраховується закупівельна ціна, з урахуванням тих умов, які були на ринку в цей час.

Повернення коштів "Газпром" здійснюватиме протягом трирічного періоду.

Представник RWE Мартін Пак (Martin Pack) відмовився від коментарів, проте заявив, що деталі рішення суду будуть опубліковані найближчим часом.

Від "Аратти": це далеко не перший прецедент, коли російський монополіст програє арбітраж з ціноутворення на газ. Наразі вже важко пригадати країну ЄС, яка б через суд не домоглася суттєвих знижок і навіть штрафних санкцій на свою користь.

Але попри ці очевидні факти українські урядовці продовжують повторювати мантри про "несправедливу ціну" на газ, "злодійку" Тимошенко і неможливість через судову суперечку переглянути, за їхніми словами," кабальну угоду".

В чому ж проблема? Бо насправді, за словами багатьох експертів, "Нафтогаз" має з "Газпромом" типову угоду, яка не відрізняється від аналогічних з європейськими країнами. Може причина в Харківських угодах по Севастополю, які підписав Янукович? Чи у "газових" взаєминах, окрім договірних, закріплених юридично, діють ще інші, "неформальні" чинники? Чому українські урядовці так і не спромоглися сформулювати, що заважає Україні у арбітражі переглянути формулу ціноутворення?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.