Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


КВУ судитиметься з Верховною радою АРК через секретних депутатів-прогульників

Скандал Регіон: Автономна республіка Крим 6780 переглядів

Опубліковано - 2.08.2013 15:30 | Всі новини | Версія для друку

КВУ судитиметься з Верховною радою АРК через секретних депутатів-прогульників
КВУ судитиметься з Верховною радою АРК через секретних депутатів-прогульників
Кримське відділення Комітету виборців України звернулося до Окружного адміністративного суду Криму з вимогою зобов’язати секретаріат Верховної ради АРК надати інформацію про депутатів, які не відвідують пленарні засідання.

Як розповів голова кримського відділення КВУ Андрій Крисько виданню «Коммерсант-Украина», відомості про депутатів просили надати в рамках проекту «Депутати під контролем», в якому одним з критеріїв оцінки діяльності кримських парламентарів є інформація про відвідування ними засідань.

КВУ вимагав на підставі закону про доступ до публічної інформації надати дані про письмову реєстрацію депутатів кримського парламенту.

«Ми зверталися туди тричі: щоразу нам відмовляли. Востаннє держорган аргументував свою відмову надати відомості про відвідування депутатів тим, що вони не входять до розряду документів і є інформацією службового користування», - сказав Крисько.

У суді представники КВУ мають намір довести, що інформація про відвідування має публічний характер та суспільне значення, а значить, відповідно до закону, має бути надана за запитом.

«У разі негативного рішення за нашим позовом ми продовжимо боротьбу і подамо апеляцію», - сказав Крисько.

Розгляд позову в Окружному адміністративному суді Криму відбудеться 29 серпня.

Як відомо, раніше Центр політичних студій та Інститут медіа права звернувся до Окружного адміністративного суду Києва з вимогою зобов’язати апарат Верховної Ради оприлюднити декларації про доходи голів фракцій і спікера парламенту. Свою відмову надати ці документи апарат Ради мотивував тим, що інформація про народних депутатів є конфіденційною, оскільки містить персональні дані.

В той же час у липні Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав апарат Верховної Ради надати громадянської мережі «Опора» копію штатного розкладу, що містить інформацію про структурні підрозділи апарату, назві посад, чисельності працівників і окладів по кожній посаді.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.