Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Донецьку, на зустріч з Януковичем, журналістів допускають тільки з паспортом і не всіх

Влада 4237 переглядів

Опубліковано - 22.08.2013 11:44 | Всі новини | Версія для друку

В Донецьку, на зустріч з Януковичем, журналістів допускають тільки з паспортом і не всіх
В Донецьку, на зустріч з Януковичем, журналістів допускають тільки з паспортом і не всіх
В Донецьку журналістів змусили принести з собою паспорти на зустріч із главою держави, проте на саму зустріч так і не пустили.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

О 12 годині у Донецьку очікують на приїзд Президента Віктора Януковича. Спочатку він відвідає каплицю Варвари Великомучениці на головній вулиці міста — вулиці Артема.

Потім Янукович вирушить до драматичного театру, де відбудуться урочисті збори з нагоди Дня шахтаря. Територія навколо каплиці оточена працівниками міліції у радіусі 100 метрів. Рух по тротуарах перекрито.

Автотранспорт поки вільно курсує по головній вулиці міста.

Вітати Президента біля каплиці будуть близько 100 працівників Донецького управління податків і зборів, а також кілька десятків шахтарів. Усі вони мають запрошення, обов’язково показують паспорт і проходять крізь рамку металошукача. До каплиці пропускають лише акредитованих журналістів. Лише з посвідченням — не пускають.

Зі сторони вулиці Артема, біля драмтеатру, встановили три металошукачі, через які проходять члени Партії регіонів з паспортами і прапорами, а також шахтарі, яких привезли автобусами з Донецької і Луганської областей.

Акредитованих журналістів, які прийшли в драмтеатр на зустріч з шахтарями, закрили в маленькому тісному приміщенні і не пускають до зали, де буде проходити зустріч з Президентом. Кореспондент повідомила, що перед цим усіх журналістів пропустили через рамку металошукача, перевірили вміст сумок і паспорти.

Їм пропонують спостерігати за зустріччю з монітора, де буде транслюватимуться події у залі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.