Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В УДАРі задумалися над новою тактикою протидії простроченій Київраді

Самоврядування Регіон: м.Київ 11117 переглядів

Опубліковано - 16.10.2013 14:46 | Всі новини | Версія для друку

В УДАРі задумалися над новою тактикою протидії простроченій Київраді
В УДАРі задумалися над новою тактикою протидії простроченій Київраді
Без участі киян блокування засідання Київради не можливе.

Про це заявив депутат Київради від фракції "УДАР" Олексій Давиденко.

"Має бути сила народу. Без неї жодна політична сила не зможе заблокувати сесійну залу. Це може бути одноразово на півгодини, на годину. Але не постійно. Це ми побачили на прикладі двох останніх скандальних сесій", - заявив Давиденко.

На його думку, потрібно не битися, а розповідати киянам про рішення нелегітимної Київради.

"У ситуації, яка зараз склалася - це (битися) недоцільно. Ми повинні підготувати киян до того, що їх пасивність призведе до тяжких наслідків, які прийдуть до кожного в дім. Хтось проводить свої підприємницькі питання, а їх скасовують. Хтось візьме дитячу танцювальну студію чи якийсь майданчик в оренду, його заберуть. Можуть вибухати і точкові проблеми. Без цього розуміння не можливо нічого змінити. Все, що ми можемо зробити - це інформувати киян про ті рішення, які приймає незаконна Київрада", - вважає політик.

Разом із тим, Олексій Давиденко наголосив, що пікетувати і блокувати президію Київради необхідно, але "проливати кров" не потрібно.

"Пікетувати потрібно і не тільки надворі, але й у сесійній залі. Задля того, щоб кожного разу звертати увагу киян, що цього дня працює нелегітимний орган. Але жоден пікет, який проходить під стінами Київради, не має перетворюватись на силове протистояння активістів та міліції. Не потрібно битися до крові чи значних тілесних ушкоджень, якщо звісно це не загрожує національній безпеці. Не потрібно влазити у вікна, якщо вас не пускають через двері", - зауважив "ударівець".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.