Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент розподілив прибутки від сланцевого газу

Економіка 6751 перегляд

Опубліковано - 5.11.2013 17:03 | Всі новини | Версія для друку

Парламент розподілив прибутки від сланцевого газу
Парламент розподілив прибутки від сланцевого газу
Рада ухвалила закон “Про внесення змін до бюджетного кодексу щодо коштів від використання державної частини виробленої продукції відповідно до угод про розподіл продукції”.

"За" відповідний законопрект №3295-1, автором якого є позафракційний депутат Юрій Дерев’янко, проголосувало 326 народних депутатів.

Як зазначається у пояснювальній записці, документом пропонується розподіляти кошти від реалізації частини видобутих вуглеводнів, відповідно до угоди про розподіл продукції передаються органам місцевого самоврядування , в таких пропорціях: 50% - обласний раді, 25% - районній раді і 25% - сільській (селищній) раді.

Крім цього, автор запропонував внести зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу, згідно з якими норми запропонованого законопроекту будуть застосовуватися до всіх угод про розподіл продукції, які продовжують діяти після набрання чинності, незалежно від дати їх укладення.

Як відомо, відповідно до Угоди про розподіл продукції між компанією Chevron і Україною, частка держави передбачена фактично на рівні 17-40%. У свою чергу, органи місцевого самоврядування, відповідно до Угоди, можуть отримати 10% від зазначеної частки держави, тобто 1,7-4% від загальної кількості прибуткових вуглеводнів. І цими коштами розпоряджатися обласній раді, у свою чергу районні ради не матимуть жодних гарантій отримання коштів.

Як повідомлялося раніше, 20 вересня Івано-Франківська обласна рада з другої спроби схвалила проект Угоди про розділ продукції на Олеській ділянці між Кабміном, ТОВ "Надра Олеська" і Chevron.

Нагадаємо, 5 листопада Україна в особі Кабміну підписала угоду про розділ продукції з корпорацією Chevron і ТОВ "Надра Олеська" по Олеській газовій площі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.