Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки «покращення». Українці залишаються серед найбідніших в Європі

Добробут 9967 переглядів

Опубліковано - 5.11.2013 19:54 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки «покращення». Українці залишаються серед найбідніших в Європі
Хроніки «покращення». Українці залишаються серед найбідніших в Європі
За рівнем купівельної спроможності українці як і раніше залишаються одними з найбідніших жителів Європи, посівши передостаннє місце рейтингу серед 42 держав.

Такі дані щорічного звіту «Купівельна спроможність Європи 2013/2014», підготовленого експертами міжнародної компанії GfK, передають «Подробиці».

Так, середньостатистичний житель нашої країни має майже в шість разів менше грошей на щоденні витрати, ніж звичайний європеєць. За оцінками експертів, в 2013 році купівельна спроможність на душу населення в Україні складе 2,206 тисячі євро.

Купівельна спроможність відображає середню кількість грошових коштів, отриманих кожним жителем держави за рік після сплати податків, і які призначені для покриття щомісячних споживчих витрат, таких як продукти харчування, транспорт, комунальні послуги, подорожі та інші.

Згідно з прогнозами фахівців GfK, у 2013 році сукупний розмір купівельної спроможності європейських країн складе близько 6,8 трильйона євро, а в розрахунку на одного жителя Європи - 12,890 тисячі євро.

За даними дослідження, найбільшу кількість коштів на щоденні потреби мають жителі Ліхтенштейну (58,844 тисячі євро), що в 4,5 рази більше середньоєвропейського значення. Трійку найкращих рейтингу також доповнили Швейцарія (36,351 тисячі євро) і Норвегія (31,707 тисячі євро).

Серед найбідніших країн, крім України, опинилися наші сусіди - Білорусь (2,329 тисячі євро) і Молдова (1,284 тисячі євро), чий показник становить лише десяту частину середнього значення в Європі.

Крім того, згідно з дослідженням, яке щомісячно проводиться компанією GfK Україна, початок осені 2013 відзначився стрімким погіршенням споживчих настроїв українців. Вересневий індекс споживчих настроїв (ІСН) дорівнює 80,6, що на 7,2 пункту менше, ніж у серпні. Це найнижчий рівень за останні півтора року. Найбільше падіння зазнали індекси доцільності великих покупок і очікуваних змін особистого матеріального становища. Одночасно істотно зросли очікування девальвації і безробіття.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.