Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Усім затриманим за підозрою в участі у протестах змінили запобіжний захід

Правосуддя 13881 перегляд

Опубліковано - 14.02.2014 14:16 | Всі новини | Версія для друку

Усім затриманим за підозрою в участі у протестах змінили запобіжний захід
Усім затриманим за підозрою в участі у протестах змінили запобіжний захід
Останнього з 234 протестувальників, затриманих за час масових акцій в Україні, звільнено з-під варти.

Про це інформує Штаб національного спротиву. Згідно з повідомленням, рішення стосовно останнього активіста – Дмитра Полтавця – ухвалив Голосіївський райсуд Києва.

У штабі зазначають, що Полтавця затримали 23 січня на вулиці Грушевського, йому інкримінують участь у масових заворушеннях.

Раніше у Генеральній прокуратурі повідомили, що всього за час масових акцій в Україні затримали 234 особи. Наприкінці січня Верховна Рада ухвалила другий «закон про амністію», згідно з яким всіх фігурантів справ про масові заворушення обіцяють звільнити після того, як мітингувальники звільнять зайняті раніше адміністративні будівлі і вулиці у Києві і регіонах. Термін виконання умов цього закону спливає 17 лютого.

Поки що всіх затриманих відпускають під 2-місячний домашній арешт, кримінальні справи проти них не закривають.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.