Аратта - На головну

20 червня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін підписав указ про визнання незалежності Криму

Імперія «Совок» 6178 переглядів

Опубліковано - 17.03.2014 21:28 | Всі новини | Версія для друку

Путін підписав указ про визнання незалежності Криму
Путін підписав указ про визнання незалежності Криму
Президент Росії Владімір Путін підписав указ “Про визнання Республіки Крим”, згідно з яким Крим визнається незалежною державою.

Про це повідомили в прес-службі Президента Росії.

"Враховуючи волевиявлення народів Криму на загальнокримському референдумі, що відбувся 16 березня 2014 року, визнати Республіку Крим, в якої місто Севастополь має особливий статус, що в якості суверенної і незалежної держави <...> Цей Указ набирає чинності з дня його підписання", - йдеться в тексті документа.

У вівторок 15:00 Путін виступить в Кремлі перед депутатами Держдуми, члени Ради Федерації, керівниками регіонів Росії і "представниками громадянського суспільства" в зв’язку із зверненням Республіки Крим та міста Севастополя про прийом до складу Російської Федерації.

Як відомо, самочинна влада Криму заявила, що майже 97% учасників псевдореферендуму, проведеного 16 березня, підтримали входження республіки до складу Російської Федерації. У Москві вже активно готуються юридично закріпити новий статус півострова.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращі закони народжуються зі звичаїв”
Жозеф Жубер

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.