Аратта - На головну

3 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МЗС запевняє, що з 1 січня 2015 р. українці їздитимуть в ЄС без віз

Влада 6078 переглядів

Опубліковано - 10.04.2014 18:17 | Всі новини | Версія для друку

МЗС запевняє, що з 1 січня 2015 р. українці їздитимуть в ЄС без віз
МЗС запевняє, що з 1 січня 2015 р. українці їздитимуть в ЄС без віз
В.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прогнозує початок дії безвізового режиму з Європейським Союзом з 1 січня 2015 року.

Про це він заявив сьогодні журналістам на Форумі безпеки в Києві.

"З першого січня 2015 року", - сказав Дещиця, відповідаючи на питання журналістів про терміни введення безвізового режиму.

Водночас посол ЄС в Україні Ян Томбінський зазначив, що це питання залежить виключно від України.

"Я знаю відмінну формулу - менше обіцянок, більше діла. Але можу заявити: все залежить від України", - заявив він.

У свою чергу заступник прем’єр -міністра, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак зазначив, що ввести безвізовий режим між Україною та ЄС цілком реально до кінця 2014 року.

"Я можу повторити те, що сказав пан Ян, але це реалістично зробити до кінця 2014 року. Це залежить від роботи вашого парламенту. З боку Європейського Союзу є готовність (ввести безвізовий режим)", - заявив Лайчак .

Нагадаємо, раніше Прем’єр -міністр України Арсеній Яценюк доручав Кабінету Міністрів негайно виконати план дій щодо скасування візового режиму між Європейським Союзом і Україною .
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.