Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович йде на поступки Росії. У ВПК

Економіка 6830 переглядів

Опубліковано - 13.03.2007 19:23 | Всі новини | Версія для друку

Янукович йде на поступки Росії. У ВПК
Янукович йде на поступки Росії. У ВПК
Народний депутат Ріфат Чубаров не вважає позицію прем'єра щодо співробітництва ВПК України й Росії такою, що відповідає національним інтересам України.

“Коли Янукович заявляє, що Москва є головним партнером України у галузі військового співробітництва, то у подібних заявах прем’єра прослідковується російський політичний слід. Ми неодноразово переконувалися у тому, що не існує українсько-російських братських відносин, а “антикризовики” завжди грають на користь Росії”, - сказав в інтерв’ю сайту RAZOM народний депутат Рефат Чубаров. Як відомо, під час урядової наради прем’єр Янукович сказав, що Москва є головним партнером України у галузі військового співробітництва.

За словами Чубарова, у питанні військового співробітництва Україна має виходити виключно зі своїх власних державних інтересів. “Зовнішня політика, а також військове співробітництво має відбуватися з усіма державами, - наголосив він. – Якщо ми відстоюватимемо власні інтереси, то тільки так зможемо зберегти баланс між нашим потенційними партнерами у галузі військового співробітництва”.

Чубаров відзначив, що український військово-промисловий комплекс багато в чому пов'язаний з Росією, оскільки це наслідки економіки СРСР. Він додав, що Росія є одним з партнерів, але її не потрібно виділяти серед інших. “Подібними заявами Янукович озвучує поведінку України щодо Росії, тобто ми готові йти на поступки сусідньої держави”, - додав народний депутат.

“Якщо Україна у цій сфері буде співпрацювати лише з Росією, то тоді будь-яка новітня військова технологія буде доходити до України через призму сусідньої держави, що матиме негативні наслідки для військово-промислового комплексу нашої держави”, - відзначив він.

Як повідомлялося раніше, на засіданні уряду прем'єр Янукович дав термінове доручення віце-прем'єру Радченку провести переговори із Росією у сфері кооперації у ВПК. При тому не уточнювалося, яку саме співпрацю мав на увазі глава уряду.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.