Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна та Росія швидко газовий конфлікт не залагодять

Газоват 6023 перегляди

Опубліковано - 8.10.2014 10:55 | Всі новини | Версія для друку

Україна та Росія швидко газовий конфлікт не залагодять
Україна та Росія швидко газовий конфлікт не залагодять
Міністр економіки Австрії Райнгольд Міттерленер переконаний, що газовий конфлікт між Україною та Росією може затягнутись.

Австрія не очікує швидкого врегулювання газової суперечки між Україною та Росією. "Справді, є посередницькі зусилля на рівні ЄС з різними сторонами, але все ще жодного результату", - заявив міністр економіки Австрії Райнгольд Міттерленер у вівторок, 7 жовтня.

Австрійський міністр вважає, що причини затягування рішення у газовому питанні лежать у політичній площині. "З політичних причин, на мій погляд, не хочуть мати результату, тому конфлікт супроводжуватиме нас взимку", - цитує австрійського міністра інформагентство Reuters.

Натомість більш оптимістичними у цьому контексті є заяви єврокомісара з питань енергетики Ґюнтера Еттинґера, який 6 жовтня сказав, що "все ще вважає можливим досягнення перехідного рішення у жовтні".

ЄС отримує третину природного газу з Росії, причому близько половини обсягу постачається через територію України, нагадав Міттерленер. У разі надзвичайної ситуації Австрія може протриматись без поставок російського газу впродовж шести місяців, заявив австрійський міністр. Країна з річним попитом на газ обсягом дев’ять мільярдів кубометрів має у своєму розпорядженні газосховища, розраховані на вісім мільярдів кубометрів газу. Нині, за словами Міттерленера, близько 90 відсотків уже заповнені.

Як відомо, Росія припинила поставки газу в Україну в червні 2014 року, аргументуючи це заборгованістю Києва у розмірі 5,3 мільярда доларів США. Впродовж останнього часу Україна та Росія за посередництва Євросоюзу проводили перемовини щодо умов відновлення постачання газу та його ціни. Наразі сторони не дійшли остаточної згоди, переговори між Києвом та Москвою за посередництва Брюсселя тривають.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.