Аратта - На головну

25 жовтня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МОЗ пропонує зробити медиків військовозобов’язаними

Влада 4653 перегляди

Опубліковано - 17.11.2014 16:30 | Всі новини | Версія для друку

МОЗ пропонує зробити медиків військовозобов’язаними
МОЗ пропонує зробити медиків військовозобов’язаними
МОЗ України спільно з Міноборони ініціює внесення змін до законодавства щодо військового обов’язку у частині визнання усіх медичних працівників військовозобов’язаними.

Про це повідомляє прес-служба міністерства із посиланням на в.о міністра охорони здоров’я України Василя Лазоришинця.

Медичний персонал буде братися на військовий облік за профілем підготовки та включатися до мобілізаційного резерву, зазначає прес-служба.

«До сьогодні залишається неврегульованим питання участі цивільних лікарів у наданні допомоги військовим пораненим в зоні АТО. Ми зіткнулись з проблемою, коли хірурга вищої категорії документально оформляють як фельдшера, як нижчий медперсонал. Так не має бути і ми цю ситуацію виправимо у найближчий час», - зазначив Василь Лазоришинець.

Він поінформував, що останні шість років у більшості медвузів не було військових кафедр, через що на сьогодні ми маємо прогалини з відповідними знаннями серед цивільних лікарів.

Однак, за словами очільника Міністерства, вже підготовлені відповідні нормативно-правові акти, які врегулюють це питання.

Як повідомлялося раніше, найближчим часом також будуть підготовлені законодавчі ініціативи зі змін до законодавства, включно зі змінами у навчальних програм закладів системи МОЗ, МО та Міносвіти, які дозволять швидко відновити систему військово-медичної підготовки для вчителів, лікарів, психологів, правоохоронців, військових, залізничників та рятувальників.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.