Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Експорт української продукції до країн ЄС зріс на 12%

Економіка 5505 переглядів

Опубліковано - 26.11.2014 19:02 | Всі новини | Версія для друку

Експорт української продукції до країн ЄС зріс на 12%
Експорт української продукції до країн ЄС зріс на 12%
Українські виробники завойовують нові ринки: експорт української продукції до країн Європейського союзу зріс на 12%.

Про це, розповідаючи про результати роботи уряду за дев’ять місяців, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Найголовнішим результатом Яценюк назвав підписання угоди з Європейським союзом.

"Ми почали виконувати угоду про політичну асоціацію та економічну інтеграцію з країнами-членами Європейського союзу. У рамках економічного аспекту Україна отримала односторонній доступ до європейських ринків... І є перший позитивний показник: на 12% зріс експорт української продукції до країн-членів ЄС. Це плюс 1,5 млрд доларів", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, 16 вересня Верховна Рада України синхронно з Європейським парламентом ратифікувала угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

На цей час процедуру ратифікації Угоди про асоціацію України і Євросоюзу повністю завершили з 28 країн-членів ЄС Румунія, Словаччина, Литва, Латвія, Мальта і Болгарія. Також ратифікацію завершила сама Україна. Крім того, ратифікацію угоди підтримав Європейський парламент.

Угода формально набуде чинності після того, як ратифікаційні процедури завершать усі країни, що може протривати й кілька років. Втім, з 1 листопада, ще до завершення ратифікаційного процесу, розпочалося тимчасове застосування положень угоди.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.