Аратта - На головну

24 жовтня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тарифні плани змінюватимуть лише за згоди абонентів

Влада 4646 переглядів

Опубліковано - 13.05.2015 13:34 | Всі новини | Версія для друку

Тарифні плани змінюватимуть лише за згоди абонентів
Тарифні плани змінюватимуть лише за згоди абонентів
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, заборонила операторам змінювати тарифні плани при реєстрації абонентів без їхньої згоди.

Про це йдеться в повідомленні НКРЗІ.

Як повідомляється, 12 травня НКРЗІ затвердила зміни до порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.

Зокрема, відповідно до вимог оновленого нормативно-правового акта не допускається відмова оператора, провайдера телекомунікацій у задоволенні заяви споживача на здійснення реєстрації при поданні всіх передбачених порядком документів.

Крім того, в порядку чітко визначено, що реєстрація абонента не є підставою для зміни умов укладеного між ним та оператором, провайдером договору про надання телекомунікаційних послуг.

Це означає, що оператор не може без згоди абонента змінювати умови надання послуг, скорочувати або змінювати їх перелік, а також тарифи і тарифні плани, умови та порядок оплати послуг, перетворювати внесені на особовий рахунок абонента кошти в бонуси, бали тощо.

Відповідно до законодавства, проект змін було погоджено без зауважень Антимонопольним комітетом, Державною регуляторною службою, представником уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Документ буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції і набере чинності з дня його офіційного опублікування.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.