Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Наколядував”? Україна заарештувала понад 13 мільйонів швейцарських франків судді Вищого госпсуду

Кримінал 29957 переглядів

Опубліковано - 29.07.2015 19:18 | Всі новини | Версія для друку

“Наколядував”? Україна заарештувала понад 13 мільйонів швейцарських франків судді Вищого госпсуду
“Наколядував”? Україна заарештувала понад 13 мільйонів швейцарських франків судді Вищого госпсуду
Державна служба фінансового моніторингу України спільно з фінансовою розвідкою Ліхтенштейну заарештували 13,1 млн швейцарських франків на рахунках судді Вищого господарського суду України.

За інформацією Держфінмоніторингу, матеріали розслідування 29 липня передані до Генеральної прокуратури для вчинення відповідних процесуальних дій.

В результаті проведеного спільного розслідування служба встановила 5 компаній, зареєстрованих у Панамі та Ліхтенштейні, які мають рахунки в банківських установах Ліхтенштейну та Латвії, на яких акумулювалися значні суми коштів сумнівного походження. Володіють або розпоряджаються даними рахунками в Ліхтенштейні діючий суддя Вищого господарського суду України, який за часів президентства Віктора Януковича обіймав посаду одного із заступників голови суду, і його дружина. На даний час Держфінмоніторинг України у співпраці з фінансовою розвідкою Ліхтенштейну перевіряє джерела походження коштів на рахунках і продовжує заходи з визначення компаній, які переказують кошти, та їх власників.

Як повідомлялося раніше, Держфінмоніторинг у рамках розслідування операцій, проведених за участі 44 компаній-нерезидентів «сім’ї» екс-президента Віктора Януковича, встановив, що протягом 2010-2013 років ці компанії отримали через рахунки в банках Латвії «інвестиції» в Україну в еквіваленті 1,37 млрд дол. США.

На даний час ці активи завдяки наданим службою матеріалам до Генеральної прокуратури України арештовані за рішенням Печерського районного суду м. Києва.

Державна служба фінансового моніторингу України (Держфінмоніторинг) — центральний орган виконавчої влади при Кабінеті міністрів, створений у 2003 році для реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.