Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мощі Орлеанської Діви виявилися єгипетською мумією

Невідоме 8223 перегляди

Опубліковано - 5.04.2007 15:33 | Всі новини | Версія для друку

Мощі Орлеанської Діви виявилися єгипетською мумією
Мощі Орлеанської Діви виявилися єгипетською мумією
Рештки святої Жанни Д'Арк, які зберігаються в музеї біля французького Шинона, виявилися підробкою. Як повідомляє журнал Nature, такого висновку дійшли французькі вчені. Експерти припускають, що рештки можуть бути насправді фрагментом єгипетської мумії.

У ході дослідження вони з'ясували, що рештки не можуть належати людині, яка померла в XV столітті, а їхній вік нараховує більше двох тисяч років. Крім того, дослідивши рештки - людське ребро, фрагмент дерева, клаптик тканини та стегнову кістку кішки - вчені не виявили ознак спалення, а запах ванілі від рештків свідчить про процес природного розкладання.

Котяча кістка, що зберігалася серед лже-мощів, може також свідчити на користь версії про те, що рештки є частиною єгипетської мумії, тому що в стародавньому Єгипті мертвих кішок часто бальзамували.

Жанна Д'Арк була спалена на вогнищі 1431 року. Те, що Римсько-католицька церква врешті-решт визнала її мощами, було виявлено в 1867 році на горищі однієї з аптек у Парижі.

На думку доктора Шарльє з госпіталю Реймона Пуанкаре в Парижі, фальшивка - справа рук аптекаря XІX століття, який видав рештки єгипетської мумії за священну реліквію. Для чого йому це знадобилося, залишається загадкою. Швидше за все, він зробив це не заради грошей, а "з релігійних міркувань", вважає Шарльє.

"Можливо, це знадобилося для того, щоб прискорити процедуру канонізації Жанни Д'Арк", - вважає дослідник, повідомляє Газета.Ру.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.