Аратта - На головну

3 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міністр свідомо пімініяє поняття?

Влада 5659 переглядів

Опубліковано - 3.09.2015 16:47 | Всі новини | Версія для друку

Міністр свідомо пімініяє поняття?
Міністр свідомо пімініяє поняття?
Міністерство юстиції констатує виконання 20% судових рішень

Про це на прес-конференції сказав міністр юстиції Павло Петренко, повідомляють "Українська правда" і "Українські новини".

"Рівень виконання (судових рішень) у нас становить 20%. Це мізерні цифри", – зазначив він.

На його думку, причиною такого низького рівня виконання судових рішень є корумпованість і невмотивованість державних чиновників.

У зв’язку з цим Мін’юст ініціює введення інституту приватних виконавців.

Як відомо, у квітні Мін’юст заявляв, що близько 70% судових рішень в Україні не виконуються.

Міністерство юстиції прогнозує запровадження інституту приватних виконавців судових рішень до кінця року.

Від "Аратти": балачки про неефективність державного менеджменту чи держслужбовців ми, громадяни, періодично чуємо від нардепів чи високопосадовців майже чверть сторіччя. І що цікаво: коли казали про "неефективного власника - державу" і ефективного приватного власника - відбулася кримінальна прихватизація. В підсумку цієї афери державного рівня кожен громадянин був обкрадений на кругленьку суму, натомість з’явилися кілька олігархів, які насправді нічого не збудували й не придумали і не запропонували суспільству, а отримали мільярдні статки. І подібна схема вже стала стандартною, коли хтось хоче щось "підгрести" на власну користь.

Насправді ж коли керівник каже про неефективність власних підлеглих - логічно виникає сумнів у компетентності цього керівника, його здатності організувати роботу. Так оцінюють і в приватному секторі, і мають робити в державному. Бо неефективних підлеглих - не буває. Буває керівник не здатний підібрати команду й організувати її роботу.

А що стосується приватної ініціативи, то в Україні - незоране поле послуг й без створення паралельних структур, на підміну державних. Тим більше - легалізації рейдерства, яке часто-густо діє під гаслом "виконання судових рішень".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.